کد خبر: 429875 A

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی به ایلنا خبر داد:

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از مصدومیت 5 مرد در اثر برخورد پژو 405 و نیسان در جاده ورامین – تهران خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اعلام حادثه آتش‌سوزی ساعت 22:54 شب گذشته در یک ساختمان مسکونی 6 طبقه واقع در خیابان خانی‌آباد گفت: این حریق در واحدی 80 متری واقع در طبقه 4 این ساختمان رخ داد.

وی با بیان اینکه آتش‌سوزی از قسمت اتاق خواب شروع شده بود به دودگرفتگی شدید در طبقات ساختمان اشاره و اظهار کرد: 3 ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شده و توانستند؛ 11 نفر را از ساختمان خارج کنند.

ملکی با عنوان اینکه عملیات ساعت 00:05 بامداد امروز به پایان رسید، اظهار کرد: 4 نفر از حادثه‌دیدگان به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی همچنین از برخورد یک دستگاه پژوه 405 با قسمت عقبی یک دستگاه نیسان در محور ورامین- تهران نرسیده به شهرک صنعتی ولیعصر خبر داد و افزود: خودرو پژو حامل 5 سرنشین مرد و خودرو نیسان حامل 2 راس گاو بود که این برخورد به مصدومیت تمامی سرنشینان خودرو پژو انجامید.

وی با بیان اینکه در این حادثه نیسان از مسیر منحرف و به گاردریل برخورد کرده بود، عنوان کرد: ایستگاه 86 آتش نشانی تهران و ماموران آتش‌نشانی قرچک در محل حاضر بوده و پس از نجات مصدومان آنان را تحویل عوامل اورژانس دادند.

ملکی خاطرنشان کرد: این حادثه ساعت 8:19 صبح امروز رخ داد و عملیات امداد ساعت 9:18 به پایان رسید

 

 

تصادف حادثه آتش‌سوزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر