کد خبر: 429912 A

رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی گلستان:

رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی گلستان با اشاره به هشدار اداره کل هواشناسی نسبت به ورود سامانه سرد و بارشی از امروز در سطح استان به رانندگان توصیه کرد از سفرهای غیرضروری خصوصاً در مناطق کوهستانی خودداری کنند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "علی عبدی" گفت: اداره کل هواشناسی استان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد، سامانه هوای سرد و بارشی از امروز وارد استان گلستان شده است و هوای استان را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.

وی گفت: در این اطلاعیه آمده است که هوای استان گلستان 15 تا 18 درجه سرد و احتمال وقوع یخبندان در مناطق کوهستانی وجود دارد.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عبدی با اشاره به هشدار هواشناسی نسبت به آب‌گرفتگی معابر و احتمال اختلال در تردد جاده‌ای گفت: رانندگان از سفرهای غیرضروری خصوصاً در مناطق کوهستانی خودداری کنند.

رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی گلستان به دلیل در پیش بودن تعطیلات آخرهفته و افزایش حجم عبور و مرور در سطح جاده‌ها از رانندگان خواست: به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی احترام گذاشته و از هرگونه عجله و شتاب جداً خودداری کنند.

سرهنگ عبدی خاطرنشان کرد: رانندگان، خصوصاً مسافرانی که قصد عبور از مناطق کوهستانی استان را دارند، حتماً وسایل گرمازا را به همراه داشته باشند.

 

رئيس پليس‌راه فرماندهي انتظامي گلستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر