کد خبر: 433973 A

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش:

ایلنا: مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش به طور جدی پیگیر موضوع حادثه واژگونی اتوبوس کاروان راهیان نور است.

به گزارش ایلنا، مجتبی زینی وند، در پی حادثه واژگونی اتوبوس کاروان راهیان نور استان گیلان با حضور در بیمارستان بعثت همدان، از آسیب دیدگان حادثه‌ی واژگونی اتوبوس کاروان راهیان نور استان گیلان عیادت کرد و با ابلاغ سلام وزیر آموزش و پرورش به همکاران و دانش آموزان، روند درمان مصدومان را بسیار خوب ارزیابی کرد و اظهار کرد: وزیر آموزش و پرورش به طور جدی پیگیر موضوع هستند.

مدیرکل دفتر وزارتی وزارت آموزش و پرورش با رضایت‌بخش خواندن مراحل درمان و مداوای آسیب دیدگان و خدمات ارائه شده به دانش آموزان در همدان، از پزشکان معالج بیمارستان بعثت همدان و مسئولین و دست اندرکاران آموزش و پرورش استان قدردانی کرد.

گفتنی است؛ ساعت ۷ صبح روز جمعه ۱۲ آذرماه، اتوبوس حامل دانش آموزان شهرستان لنگرود استان گیلان در مسیر بازگشت از اردوی راهیان نور، در اثر لغزندگی جاده ملایر در ورودی به شهر همدان دچار سانحه شد که براثر آن تعدادی از همکاران و دانش آموزان دچار آسیب دیدگی شدند که اکثر آنها به صورت سرپایی مداوا و در محلی مناسب اسکان داده شدند و تنها ۶ نفر از دانش آموزان و ۳ نفر از همکاران در بیمارستان بستری هستند.

آموزش و پرورش واژگونی اتوبوس کاروان راهیان نور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر