کد خبر: 434006 A

مدیرکل زندان های استان تهران:

مدیرکل زندان های استان تهران گفت: با تلاش روحانیون و کارکنان فرهنگی زندان های استان تهران تعداد ۸۸۳ نفر از مددجویان گروه هدف موفق به حفظ یک تا ۳۰ جزء از قرآن شده‌اند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران، مصطفی محبی با اشاره به حدیثی از پیامبر اسلام (ص) در خصوص اینکه «بهترین شما کسی است که قرآن را بیاموزد و آن را به دیگران نیز یاد دهد» گفت: طی ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۷۰۰۰ نفر از مددجویان زندان های استان در کلاس های قرآنی شرکت کرده اند که در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ مددجو در رشته حفظ قرآن مشغول فعالیت هستند.

مدیر کل زندان های استان تهران افزود: با عنایات الهی و تلاش های پر ثمر روحانیون و کارکنان فرهنگی زندانهای استان تعداد  ۸۸۳ نفر از مددجویان گروه هدف به حفظ یک تا ۳۰ جزء نائل شدند .

وی در پایان ضمن ارائه گزارشی از نحوه اجرای کلاس های آموزشی قرآنی در رشته های روخوانی و روانخوانی، تجوید، تفسیر، درک مفاهیم، حفظ یک تا ۳۰ جزء، قرائت، ترتیل و اذان، از همه مسئولین و نهادهای ذی ربط در استان دعوت کرد تا با مشارکت در طرح های قرآنی  زمینه ترویج و تعمیق فعالیت های قرآنی در زندانهای استان را فراهم کنند.

 

مدیرکل زندان های استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر