کد خبر: 434251 A

پلیس تهران اطلاعیه داد:

فرماندهی انتظامی تهران‌بزرگ در اطلاعیه‌ای از دستگری 3 نفر در ارتباط با حادثه تیراندازی در خیابان اشراقی خبر داد.

به گزارش ایلنا، در اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ آمده است: ظهر امروز در پی انتقال فردی 33 ساله به یکی از بیمارستان‌های شرق تهران که از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، ماموران کلانتری 128 تهران‌نو به بیمارستان مراجعه و تحقیقات خود را درباره این حادثه آغاز کردند.

براساس این اطلاعیه، با توجه به انتقال فرد حادثه دیده توسط عوامل اورژانس به بیمارستان، مشخصات محل حادثه اخذ و ماموران به منظور تحقیقات بیشتر به محل حادثه اعزام و 3 نفر شامل پدر، پسر و دوست‌پسر را دستگیر و به کلانتری انتقال دادند.

براساس بررسی‌های انجام شده و بنا بر اظهارات دستگیرشدگان، فرد مضروب همراه پسر(دستگیر شده) و دو دوستش در خانه حضور داشتند که بنا به دلایل نامعلومی درگیری حادث و یکی از حاضران بر اثر اصابت گلوله از ناحیه سر مجروح می‌شود.

براساس گزارش پلیس تهران بزرگ، ضارب که از افراد بزهکار و سابقه‌دار است، پس از وقوع حادثه از محل متواری شده که پلیس نامبرده را برای دستگیری تحت تعقیب قرار داشته است. مرکز فرماندهی پلیس‌تهران بزرگ اعلام کرده اطلاعات تکمیلی درباره این حادثه متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پلیس تهران بزرگ تیراندازی خیابان اشراقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر