کد خبر: 448053 A

سخنگوی آتش‌نشانی تهران به ایلنا خبر داد:

ایلنا: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران تدابیر این سازمان برای مراسم هفتم آیت الله هاشمی رفسنجانی در حرم مطهر را اعلام کرد.

سیدجلال ملکی؛ سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: امروز به مناسبت هفتمین روز از درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مراسمی از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه وظیفه تامین ایمنی این مراسم به سازمان آتش‌نشانی سپرده شده است، افزود: علاوه بر اینکه تمام ایستگاه‌های آتش‌نشانی تهران مثل همیشه در آماده‌باش کامل هستند، ایستگاه شماره ۵۰ در محدوده بهشت زهرا در آماده‌باش ویژه قرار دارد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با بیان این مطلب که در ۲۰ نقطه داخلی حرم، پارکینگ‌ها و همچنین محوطه بیرون ۲۰ خودروی آتش‌نشانی و ۵۰ آتش نشان وظیفه تامین امنیت را برعهده دارند، گفت: آتش نشان‌ها از ساعتی قبل از برگزاری مراسم در محل حضور خواهند داشت و در نهایت با تخلیه کامل حرم و پارکینگ‌ها محل را ترک خواهند کرد.

ملکی اضافه کرد: تمام مدیران و روسای جنوب آتش‌نشانی تهران با خودروهای شخصی خود در محوطه حرم امام گشت‌زنی خواهند کرد.

وی در ادامه ضمن عرض تسلیت بابت درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از همه هموطنان تقاضا کرد نظم و انضباط را رعایت کنند و همکاری خوبی با ماموران آتش‌نشانی داشته باشند و در صورت بروز حادثه، آن را به آتش‌نشانان حاضر در محل یا با ۱۲۵ در میان بگذارند.

آیت الله هاشمی رفسنجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر