کد خبر: 449389 A

با حضور شخصیت‌های پزشکی و سیاسی کشور؛

مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی روز جمعه اول بهمن در سالن اجلاس سران با حضور شخصیت‌های سیاسی و دبیران احزاب و مسوولان اجرایی کشور برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا؛ هادی عبداللهی، دبیر تشکیلات و دبیر اجرای بیست و چهارمین مجمع  انجمن اسلامی جامعه پزشکی کشور درباره برنامه‌های مجمع گفت: این  مجمع در تاریخ جمعه اول بهمن در سالن اجلاس سران با حضور شخصیت‌های سیاسی و دبیران احزاب و مسولین اجرایی کشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به این که سخنران اولیه، افتتاحیه این مجمع حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی بوده‌اند کلیپی با گرامیداشت یاد و خاطره ایشان پخش می‌شودو سپس مراسم افتتاحیه با گزارش دبیر کل آقای دکتر ظفرقندی آغاز خواهد شد.

در ادامه سخنران ویژه و گرانقدر ما یادگار امام آیت الله حاج سید حسن  خمینی خواهند بود که با توجه به رحلت حضرت آیت الله  هاشمی رفسنجانی بعنوان سخنران اولیه  این برنامه و جای خالی ایشان یقینا حضور ایشان در این جمع تسلی خاطر و خلاء نبود ایشان را جبران خواهد کرد.

عبداللهی دبیر اجرایی این مجمع  در ادامه افزود: بخش بعدی ما پنل سیاسی می‌باشد موضوع این بخش آرایش گروههای سیاسی به لحاظ گفتمانی در آستانه انتخابات آینده  میباشد که با حضور و سخنرانی  آقایان دکتر محمدعلی نجفی مشاور رییس جمهورو دکتر علیرضا علوی تبار و همچنین تحلیل این عزیزان و آقای دکترعلی  شکوری راد عضو شورای مرکزی انجمن برگزار میگردد.

عبداللهی عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی جامعه پزشکی و مسئول برگزاری برنامه در ادامه گفت: بخش دوم برنامه ما از ساعت ۱۳  به‌عنوان پنل صنفی با موضوع آسیب شناسی طرح تحول سلامت در پایان دوره  دولت یازدهم  می‌باشد. این برنامه  با حضور و سخنرانی آقای دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت و درمان و آقای دکتر علی نوبخت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با حضور  چندتن از اعضای کمیسیون و مسولین  بیمه  برگزار می‌شود.

وی افزد: در این بخش تریبون آزاد چند تن از اعضا ء در باره این طرح را خواهیم داشت و سپس به سخنرانی و تحلیل موضوع  برنامه  توسط اعضای قبلی و فعلی شورای مرکزی  انجمن که از مسولین اجرایی میباشند  از جمله آقای دکتر محمدرضا واعظ مهدوی معاون سازمان برنامه وبودجه  و آقای دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل تامین سازمان  اجتماعی کشور و آقای دکتر محمدجعفر قائم پناه معاون قبلی وزیر بهداشت و درمان به ارایه تحلیل در مورد این طرح خواهند پرداخت.

وی افزود: امیدواریم برنامه این مجمع که با حضور اعضاء و میهمانان بر گزار می‌شود بتواند در فضای سیاسی کشور باعث روند رو به جلو و رشد و در فضای صنفی بیان و مطالبات صنفی پزشکان و گروه‌های پزشکی باشد.

دبیر اجرایی مجمع در پایان خاطرنشان کرد: تشکل اصلاح طلب  انجمن اسلامی جامعه پزشکی با دبیر کلی آقای دکتر محمدرضا ظفرقندی و قایم مقامی آقای دکتر علی تاجر نیا می‌باشد که از تشکل‌های  سیاسی و صنفی اجتماعی  اثر گذار در کشور هستند.

 

جامعه پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر