کد خبر: 452634 A

با تلاش ۲۶ تیم امدادی هرمزگان انجام شد؛

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر هرمزگان با اعلام خدمات رسانی در سیل و آب‌گرفتگی ۵۶ شهر و روستا در استان سیستان و بلوچستان، عنوان کرد: ۶ هزار و ۷۰۷ تن از هموطنان متاثر از سیل و آب‌گرفتگی در خدمات امدادی لازم را دریافت کردند.

به گزارش ایلنا، علی اعمی برنطین با ارائه گزارش عملیات سیل و آب‌گرفتگی در سیستان و بلوچستان گفت: ۵۶ شهر و روستا در ۶ شهرستان جاسک، سیریک، میناب، رودان، بشاگرد و حاجی آباد متاثر از سیل و آب‌گرفتگی بودند که در این زمینه ۲۶ تیم عملیاتی خدمات لازم را به هموطنان ارائه کردند.

وی با اشاره به ارائه خدمات امدادی به ۶ هزار و ۷۰۷ تن از متاثران در استان سیستان و بلوچستان، عنوان کرد: در این زمینه ۸۴۰ تن از متاثران از سیل و آب‌گرفتگی  از خدمات اسکان اضطراری استفاده کرده و تخلیه آب از ۳۳ واحد مسکونی انجام شده است.

اعمی با اشاره به انجام عملیات رهاسازی ۶۵ خودرو از سیل، گفت: به علاوه تا کنون به منظور خدمت رسانی به هموطنان در استان، ۲۴۳ دستگاه چادر امدادی، یک‌هزار و ۱۵۰ تخته پتو، ۵۲۰ تخته موکت، ۲ هزار و ۱۷۰ کیلوگرم نایلون، ۳۱۹ شعله والوور و فانوس، ۱۰ هزار و ۴۰۰ قوطی کنسرو، ۲ هزار و ۹۰۰ قرص نان، ۸۰۰ کیلوگرم برنج میان متاثران توزیع شده است.

 

سیل سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر