کد خبر: 452788 A

در بیمارستان امیرکبیر رخ داد؛

کودکی سه‌ ساله در بیمارستان امیرکبیر اراک در جریان عمل، دچار سوختگی شد.

به گزارش ایلنا، علی ارجمند رئیس بیمارستان امیرکبیر در حاشیه عیادت از این کودک که در حال حاضر برای درمان سوختگی در بیمارستان ولیعصر(عج) اراک بستری است، گفت: محمدپارسا بیابانی کودک سه‌ساله اراکی ۴ بهمن‌ماه تحت عمل جراحی لوزه قرار گرفت که به‌دلیل افت درجه حرارت در اتاق عمل و به‌دنبال جلوگیری از مشکلاتی که در این موارد برای کودکان پیش می‌آید، یکی از پرسنل اتاق عمل بیمارستان فن گرمازا را با فاصله کمی کنار پای کودک قرار می‌دهد و چون پوست بچه خیلی حساس بوده بر اثر مجاورت دچار سوختگی درجه ۲ و در حدود ۵ درصد شده است.

وی افزود: کودک برای درمان به بخش سوختگی مرکز آموزشی درمانی حضرت ولیعصر(عج) انتقال یافت و در عیادتی که امروز بنده از این کودک انجام دادم، وضعیت رو به بهبود دارد و مادر این کودک نیز از روند درمان اظهار رضایت کرد.

رئیس مرکز آموزشی درمانی امیرکبیر با ابراز امیدواری از این‌که این مورد هیچ‌گاه تکرار نشود و شخصی هم که مسبب این قضیه شده مطمئناً عمدی در این کار نداشته و از پرسنل دلسوز بیمارستان است، اظهار کرد: ما موظف هستیم طبق قوانین و ضوابط با وی برخورد قانونی انجام دهیم.

ارجمند یادآور شد: خانواده این کودک برای احقاق حقوق قانونی خود و برخورد با مقصران این قصور حق پیگیری و مراجعه به مراجع ذیربط را دارند و مسئولان بیمارستان نیز پیگیری لازم را انجام خواهند داد.

بیمارستان امیرکبیر اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر