کد خبر: 453438 A

جزئیات آیین تشییع پیکرهای شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکو در روز دوشنبه در مصلای تهران ازسوی معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تهران اعلام شد.

به گزارش ایلنا از مرکز ارتباطات وامور بین الملل شهرداری تهران، مجتبی عبداللهی با اشاره به اینکه پیکرهای شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو عصر امروز از سوی پزشکی قانونی به شهرداری تهران تحویل داده می شود افزود: شهدای آتش نشان در قطعات شهدای بهشت زهرا (س) به خاک سپرده می شوند.

وی ضمن دعوت از شهروندان برای حضور در آیین تشییع پیکرهای شهدای آتش نشان اظهار کرد: به همین منظور، از 30 میدان اصلی پایتخت اتوبوس هایی برای انتقال رایگان شهروندان به محل برگزاری مراسم تشییع در نظر گرفته شده است.

معاون شهردار تهران خاطرنشان کرد: همچنین خطوط یک و سه مترو تهران از صبح دوشنبه تا پایان مراسم به صورت رایگان آماده انتقال شهروندان به مصلای امام خمینی (ره) خواهد بود.

عبداللهی با بیان اینکه تمامی درهای مصلای امام خمینی (ره) از صبح زود باز هستند گفت: نماز میت به امامت آیت الله امامی کاشانی خوانده می شود.

وی افزود: سپس پیکر شهدا از مصلای امام خمینی (ره) به سمت خیابان مفتح شمالی تا خیابان شهید مطهری تشییع و از آنجا به بهشت زهرا (س) منتقل می شود.

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تهران یادآور شد: همچنین آیین بزرگداشت شهدای آتش نشان روز چهارشنبه 13 بهمن از ساعت 14 تا 16 در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ پیکرهای 16 شهید آتش نشان ساعت 8:30 روز دوشنبه از مصلای امام خمینی (ره) به سمت بهشت زهرا (س) تشییع می‌شود.

 

معاون شهردار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر