کد خبر: 464683 A

دانش آشتیانی در جمع خبرنگاران:

وزیر آموزش و پرورش گفت: با صحبت هایی که با آقای نوبخت داشتیم و پیگیری که از خزانه انجام شد، تا پایان سال جاری، حق‌التدریس معلمان را پرداخت می‌کنیم.

به گزارش ایلنا، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه سعی می‌کنیم قبل از پایان سال، حق‌التدریس معوق معلمان را پرداخت کنیم، گفت: با صحبت هایی که با آقای نوبخت و خزانه داشتیم تا پایان سال حق‌التدریس‌ها را پرداخت می‌کنیم.

دانش آشتیانی در پاسخ  این سوال که موضع وزارت آموزش و پرورش در انتخابات چگونه است؟، گفت: همه باید در انتخابات شرکت کنند؛ زیرا این انتخابات تمرینی برای جوانان و دانش‌آموزان است و سعی می‌کنیم اخلاق را در موضوع انتخابات محور قرار دهیم و یک رقابت سالم اتفاق بیفتد و مردم بتوانند انتخاب کنند.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا تشویق و ترغیب از کاندیدای خاصی در انتخابات دارید؟، افزود: خیر، هر کسی که مردم رأی دهند برای ما مورد احترام است.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه گفته می‌شود بودجه سال ٩٦ آموزش و پرورش به گونه‌ای بسته شده که شاید در پرداخت حقوق کارکنان هم مشکل وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: در پرداخت حقوق یقیناً مشکل پیدا نمی‌کنیم اما به هر حال برای بحث‌های کیفیت با کمبود اعتبار مواجه هستیم که ان‌شاءالله برنامه‌ریزی می‌کنیم و حل میشود؛ خوشبختانه با همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی تا حدودی این مشکل حل می‌شود.

آموزش و پرورش انتخابات ریاست جمهوری دانش آشتیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر