کد خبر: 464709 A

تندگویان:

نائب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران گفت: نباید از امکانات شهرداری در راستای اهداف یک حزب استفاده شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدمهدی تندگویان در تذکر امروز خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به نزدیک شدن به ایام انتخابات شوراها بر عدم بهره‌برداری احزاب از امکانات شهرداری در راستای تبلیغات حزبی تاکید کرد و گفت: هر چند که رونق احزاب به انتخابات کمک می‌کند اما ای کاش همایشی که در شهر آفتاب برگزار شد در مصلی برگزار می‌شد.

نائب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری 10 ماه وقت داشت در شهر آفتاب برای رونق نمایشگاه استفاده کند، گفت: شهر آفتاب از امکانات مربوط به شهرداری است و نباید از این امکانات در راستای اهداف یک حزب استفاده شود.

وی در ادامه با اشاره با یادآوری اینکه از سال 88 که تونل توحید افتتاح شد با مشکل ریزش آب در آن مواجه بودیم، اظهار کرد: در ابتدا شهرداری عنوان کرد‌ که طی قراردادی سه میلیارد تومانی قصد آب‌بندی تونل را دارد.

وی ادامه داد: سپس شهرداری با بیان اینکه میزان مصالح مورد نیاز بیشتر شده عدد قرارداد را به 6 میلیارد تومان رساند و قول داد تا پایان شهریور ماه کار به پایان برسد که این اتفاق نیفتاد. سپس عدد به 9 میلیارد و بعد از آن به 12 میلیارد تومان رسید و هنوز این کار به پایان نرسیده است.

تندگویان با ابراز تعجب از افزایش 4 برابری رقم قرارداد با پیمانکار در این خصوص گفت: تاکنون افزایش بهای پیمانکاری بیش از 25 درصد نداشته‌ایم و این موضوع نشان می‌دهد پروژه آب بندی تونل توحید شکست خورده است.

انتخابات شورای شهر تهران انتخابات شوراها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر