کد خبر: 464867 A

رئیس پلیس آگاهی گرگان از دستگیری سارقی که با پوشش رفتگر به 21 مغازه در گرگان دستبرد زده بود، خبر داد.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی پلیس، سرهنگ مجتبی مروتی در خصوص دستگیری رفتگر تقلبی گفت: در پی سرقت‌های مکرر از مغازه‌های شهر گرگان و شکایت شهروندان و ابراز نگرانی کسبه از وقوع سرقت‌ها، تلاش جهت شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار تیمی ویژه از ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات اولیه ماموران و بررسی مکان‌ها و زمان وقوع سرقت‌ها، با توجه به تشابه شیوه‌های سرقت، این احتمال را که تمامی سرقت‌ها توسط یک سارق و یا اعضای یک باند صورت گرفته باشد را تشدید می‌کرد.

سرهنگ مروتی گفت: در ادامه تحقیقات، ماموران موفق شدند با ایجاد بیشتر گشت‌های نامحسوس و کنترل سارقان سابقه دار، متهم را که از مجرمان سابقه دار و دارای پرونده‌های متعدد سرقت بود شناسایی و پس از چند روز کنترل نامحسوس طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به کشف تعدادی از اموال سرقتی در بازرسی از منزل این سارق سابقه دار تصریح کرد: متهم تحت پوشش مامور رفتگر شهر داری در نیمه های شب اقدام به سرقت می کرد که طی تحقیقات تخصصی انجام شده وی تا کنون به 21 فقره سرقت اعتراف کرد و یکی از مالخرها نیز شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ مروتی در پایان با اشاره به شناسایی و دستگیری یکی از مالخرها گفت: تحقیقات پیرامون دیگر سرقت های احتمالی توسط این سارق همچنان ادامه دارد.

 

گرگان رفتگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر