کد خبر: 466256 A

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: با توجه به تکمیل ظرفیت مشمولان وظیفه نیروهای مسلح تا پایان اردیبهشت ماه 96 ، رسیدگی به درخواست های مربوط به تعجیل تاریخ اعزام به خدمت به ماه های فروردین و اردیبهشت ماه امکان پذیر نیست.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رحمان علیدوست" در اظهار کرد: با توجه به تکمیل ظرفیت مشمولان وظیفه نیروهای مسلح درکلیه مقاطع تحصیلی زیردیپلم ، دیپلم ،کاردانی و بالاتر تا پایان اردیبهشت ماه سال 96 ، رسیدگی به درخواست‌های مربوط به تعجیل تاریخ اعزام به خدمت در ماه‌های مذکور امکان پذیر نمی‌باشد و از مشمولان تقاضا می‌شود به منظور درخواست تعجیل تاریخ اعزام به خدمت به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) مراجعه نکنند.

وی درخصوص امکان تمدید تاریخ اعزام به خدمت افزود : مشمولان غیر غایب کلیه مقاطع تحصیلی که دارای برگ آماده به خدمت می‌باشند ، می‌توانند برای ثبت درخواست تمدید تاریخ اعزام به خدمت از طریق دفاتر پلیس+10 اقدام کنند.

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان این مطلب که به درخواست‌های تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت صرفا برای یکبار رسیدگی می‌شود ، افزود : مشمولان دارای معاذیری مانند بیماری ، فوت بستگان درجه یک مشمول و.... می‌توانند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و مرتبط، برای تمدید تاریخ اعزام به خدمت به مراکز وظیفه عمومی استان محل سکونت (حتی در روز اعزام) مراجعه کنند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: مشمولان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا سامانه پیامک به شماره 110206010 از آخرین اخبار مربوط به تعیین تکلیف مشمولان غایب اطلاع حاصل نمایند.

سربازی سازمان نظام وظیفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر