کد خبر: 466289 A

شاکری مطرح کرد:

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: مشارکت مردم و تمرکز فعالیت شهرداری ها در امور محلی بیشترین بازده را برای مردم در بر خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، اقبال شاکری در سیصد و سی و پنجمین جلسه شورا با اشاره به بازدید خود از محله مسعودیه منطقه 15 گفت: آنچه در این بازدید بسیار به چشم آمد مشارکت حداکثری مردم بود.

وی ادامه داد: هماهنگی شورایاری ها با شهرداری ناحیه 6 در فعالیت های محلی قابل تقدیر بود .

شاکری افزود: در این محله نظافت بسیار خوب انجام شده و تکدی گری و حضور معتادان در این محله معنایی نداشت . زباله گرد نبود و می توان گفت این محله جز امن ترین محله های تهران به حساب می اید علی رغم اینکه در منطقه حاشیه ای و محروم واقع شده است .

رییس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت : این نشان می دهد که اگر مردم در امور خود مشارکت کنند و فعالیت های شهرداری ها روی امور محلی متمرکز شود حداکثر بازده را برای مردم در بر خواهد داشت .

شاکری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عدم اجرای بزرگراه شهید شوشتری در این محدوده گفت : بزرگراه شهید شوشتری که از این محله می گذرد در حدود دو سال است که به سبب عدم توافق با پادگان و شهرک قصر فیروزه 2 متوقف شده است و شهر از این بزرگراه پر اهمیت محروم شده است . این بزرگراه می تواند نقش مهمی در هدایت و خروج بار ترافیک از جنوب و جنوب شرق داشته باشد و امیدواریم معاونت فنی عمرانی هرچه زودتر این مشکل را حل کند .

اقبال شاکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر