کد خبر: 466308 A

سرخو مطرح کرد:

رئیس کمیته حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران گفت: چرا باید پول ۳ بالگرد آتش‌نشانی برای یکسری همایش‌های نمایشی هزینه شود؟

به گزارش ایلنا، محسن سرخو در‌ سیصد وسی و پنجمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر تهران که به بررسی اصلاحیه لایحه بودجه سال ۹۵ شهرداری تهران اختصاص داشت در اعتراض به برخی از مفاد این لایحه گفت: در یکی از مفاد این لایحه که عنوان آن در ظاهر ارتقای فرهنگی است ۳۰ میلیارد تومان افزایش هزینه داده شده است که معادل قیمت ۳ بالگرد آتش نشانی است. 

سرخو عنوان کرد: درست است که عنوان این بند ارتقای فرهنگی است، اما همه ما می‌دانیم که این پول برای هزینه در همایش‌ها و سمینارهایی است که در سطح مناطق شهر تهران برگزار می‌شوند و مشخص هم نیست ضروری هستند یا خیر!

سرخو تاکید کرد: چرا باید پول ۳ بالگرد آتش نشانی را بدهیم برای یکسری نمایش که ضرورت آن ها هم مشخص نیست.

سرخو همچنین با اشاره به حذف ۵۴۵ میلیارد تومان از ردیف های بودجه سال ۹۵  و هزینه این مبالغ در ردیف های دیگر که از مفاد لایحه ارایه شده از سوی شهرداری تهران بوده است گفت: باید شهرداری به صورت دقیق مشخص کند این مبلغ از کدام ردیف های بودجه حذف شده و همچنین علت حذف این مبالغ که جزیی از بودجه سال ۹۵ بوده است و قرار است در زمینه های دیگری مورد استفاده قرار بگیرد چیست؟

سرخو اظهار نگرانی کرد ممکن است؛ این پول‌ها از بودجه اختصاص داده شده برای اتوبوسرانی و حمل و نقل عمومی هزینه شود.

وی پیشنهاد کرد از مبالغ اختصاص یافته برای حمل و نقل عمومی در سال ۹۶ هیچ مبلغی کسر نشود لذا شهرداری تهران مکلف شد تغییری در ردیف های  بودجه حمل و نقل عمومی در سال ۹۶ اعمال نکند

 

آتش نشانی شورای اسلامی شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر