کد خبر: 468371 A

زرافشان خبر داد:

معاون آموزش متوسطه وزیرآموزش و پرورش گفت: استقرار پایه یازدهم و هدایت تحصیلی از اولویت های مهم در سال تحصیلی آینده است.

به گزارش ایلنا، علی زرافشان در آیین تجلیل از فعالین و برگزیده گان پروژه مهر شهرستان های استان تهران که در سالن معلم شهریار برگزار شد، اظهارکرد: باید به سمتی حرکت کنیم که در سه سال آینده پوشش تحصیلی در دوره دوم متوسطه از ۷۹ درصد به مرز ۸۲ درصد ارتقا یابد.

معاون آموزش متوسطه وزیرآموزش و پرورش افزود: هدف گذاری دقیق و درست در مباحث آموزشی ارتقا کیفیت آموزش را به همراه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه با فراگیر شدن پوشش تحصیلی در دوره ابتدایی، تقاضا برای تحصیل در دوره متوسطه اول افزایش پیدا کرده است، تاکید کرد: آموزش ها در مقطع متوسطه دارای حساسیت های بالایی است  و باید با استفاده از مشاوران قوی و نیروهای توانمند آموزشی در کنار تهیه امکانات و تجهیزات آموزشی به موفقیت دانش آموزان کمک کرد.

زرافشان با تاکید بر اینکه شناسایی استعدادهای برتر و ایجاد فرصت رشد استعدادها در شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش از اولویت های حوزه آموزش متوسطه است، خاطرنشان کرد: حدود ۷۰۰ هزار هنرآموز در هنرستان های کشور در حال تحصیل می باشند که این هنرآموزان در آینده به عنوان نیروی انسانی ماهر و آموزش دیده در جامعه نقش آفرین خواهند بود.

معاون آموزش متوسطه وزیرآموزش و پرورش افزود: استقرار پایه یازدهم و هدایت تحصیلی از اولویت های مهم معاونت آموزش متوسطه در سال تحصیلی آینده می باشد.

هدایت تحصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر