کد خبر: 471023 A

سرپرست اورژانس کشور در گفت‌وگو با ایلنا:

سرپرست اورژانس کشور از مصدومیت ۲۰ نفر در حادثه آبگرفتگی و ورود آب دریا به شهرهای ساحلی دیر خبر داد.

حسن کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با تشریح وضعیت مصدومان حادثه آبگرفتگی و ورود آب دریا به شهرهای ساحلی اظهار داشت: این حادثه در ساعت ۸:۰۲ صبح امروز درشهرهای ساحلی دیر، عسلویه نخل تقی اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: این حادثه در اثر باد و پیشروی دریا به سمت شهر دیر بوشهر رخ داده است،  ۳ دستگاه آمبولانس بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

سرپرست اورژانس کشور گفت:در حال حاضر ۲۰ مصدوم تا به حال به مرکز پیام شهرستان دیر اطلاع داده شده است. ۸ مصدوم به دلیل وخامت حال به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان و ۱۲ نفر سرپایی توسط آمبولانس در درمانگاه درمان شده اند

نماینده تام الاختیار وزارت بهداشت در سلامت نوروزی۹۶ افزود: در حال حاضر یکی از مصدومان یک کودک ۴ ساله است. همچنین احتمال مفقود شدن یک کودک خردسال نیز وجود دارد.

کولیوند در ادامه به گزارش طرح سلامت نوروزی طی۳ روز اول طرح ۱۱۵پرداخت وگفت: تا کنون کل ماموریت ها ۲۵۱۸۷ مورد بوده است که تعداد کل ماموریت های تصادفی ۵۶۸۵ و کل ماموریت های غیر تضادفی ۱۹۵۰۲ مورد بوده است.

وی افزود: در طرح سلامت نوروزی ۴۴۴۳ نفر تصادفی و ۸۳۲۸ نفر غیر تصادفی به بیمارستان منتقل شدند همچنین ۳۸۰ نفر تصادفی و ۳۴۰۳ نفر غیر تصادفی در محل حادثه درمان شدند.

اورژانس کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر