کد خبر: 471902 A

مدیرکل آموزش وپرورش فارس ازپذیرش واسکان بیش از 730هزار نفر روز در مدارس ومراکز وابسته به آموزش وپرورش فارس تا صبح روز جمعه 4 فروردین خبرداد.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا آذری در بازدید از مدارس محل اسکان فرهنگیان در شیراز با اعلام این خبر افزود: استان فارس در سال گذشته با  ۲ میلیون و ۹۲ هزار و ۳۶۹ نفر شب  بیشترین آمار پذیرش میهمانان نوروزی را در سطح کشور داشته است.

مدیرکل آموزش وپرورش فارس با اشاره به فعالیت سامانه ثبت نام اینترنتی میهمانان نوروزی گفت: 20 درصد از حجم مدارس استان فارس به رزرو اینترنتی اختصاص داده شدکه در مجموع  ۱۷ هزار و ۹۱۴ خانوار اسکان خود را به صورت اینترنتی در استان فارس رزرو کردند.

وی مدرسه در حالت عادی مکان مناسبی برای  اسکان فرهنگیان نیست، اما آموزش و پرورش تلاش می کند در ایام نوروز از ظرفیت موجود برای کمک به فرهنگیان استفاده کند.

آذری با بیا اینکه "در سال جاری برای تجهیز مدارس استان فارس به امکانات رفاهی حدود 4 میلیاردتومان هزینه شده است، گفت: در این زمینه 36 هزار و 416 قلم جنس خریداری و بین مدارس توزیع شده است.

مدیرکل آموزش وپرورش فارس گفت: در سال جاری در مجموع ۵۱۵۰ کلاس درس در شهر شیراز برای میزبانی از میهمانان نوروزی تجهیز وآماده شده است.

آذری در خصوص آخرین آمار اسکان فرهنگیان نیز گفت: تا صبح روز جمعه 4 فروردین بیش از248هزار وسیصد نفر در قالب بیش از 65هزار وچهارصد خانواده و در مجموع 730هزار وپانصد نفر روز در مدارس واماکن وابسته به آموزش وپرورش فارس اسکان داده شدند

 

آموزش و پرورش میهمانان نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر