کد خبر: 471952 A

تشریح خدمات امدادی در ۲۴ ساعت گذشته؛

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام عملیات سیل و آبگرفتگی در ۶ استان متاثر، گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۰ تن از هموطنان در استان های ایلام، بوشهر، خراسان جنوبی و رضوی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، کرمانشاه، لرستان و هرمزگان از خدمات امدادی بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش ایلنا، شاهین فتحی؛ معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با تشریح گزارش عملیات امدادی سیل و آب‌گرفتگی در سطح کشور طی سه روز گذشته، افزود: ۶استان سیستان و بلوچستان، قزوین، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد و لرستان تحت تاثیر سیل و آبگرفتگی قرار گرفته‌اند و امدادرسانی در ۷شهر و روستا انجام شده است و ۱۵۰ تن از هموطنان در استان از خدمات امدادی بهره مند شده اند.

وی تصریح کرد: ۱۳ تیم عملیاتی متشکل از ۴۲ امدادگر و نجاتگر نسبت به ارائه خدمات امدادی به هموطنان در این استان ها اقدام کردند.

به گفته معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، امدادگران به ۲۲ اسکان اضطراری دادن؛  همچنین ۱۷ دستگاه خودرو از مسیر سیلاب رهاسازی شده و ۵۶ تخته پتو و ۱۳۰ قوطی کنسروجات نیز میان متاثران از سیل و آبگرفتگی توزیع شده است.

سیل و آبگرفتگی سیل و آبگرفتگی در 6 استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر