کد خبر: 475516 A

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام کرد، ‌براساس گزارش های دریافتی اکنون در چهار استان کشور باران در حال باریدن است.

به گزارش ایلنا، اکنون در استان های آذربایجان شرقی‌ و غربی و ایلام در اکثر محورهای مواصلاتی بارش باران وجود دارد.

براساس این گزارش، همچنین دراستان کرمانشاه در محورهای اسلام آباد - کرمانشاه و اسلام آباد - حمیل بارش باران مشاهده می شود.

پلیس راهور اعلام کرد: سایرمحورهای موصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

پلیس راهورهمچنین محورهایی که مسدود یا دارای محدودیت ترافیکی است را محور شمشک - دیزین در استانهای تهران و البرز به علت عدم ایمنی، محور پونل - خلخال در استان های گیلان و اردبیل به علت عدم ایمنی و مسدود عنوان کرد.

براساس این گزارش، همچنین محور اولنگ - شاهرود در استان های گلستان و سمنان به علت عدم ایمنی کافی، محور شیراز - جهرم در استان فارس به علت تخریب پل کشه برسی محدوده پاسگاه پلیس راه،‌ محور فرعی گنجنامه-تویسرکان در استان همدان به علت عدم ایمنی کافی، محور استهبان - نی ریز در استان فارس به علت رانش زمین و محور فرعی رودبار - کهنوج - قلعه گنج در جنوب استان کرمان به علت طغان رودخانه مسدود اعلام شده است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن های 88255555 (10 خط) و 120 به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است؛ همچنین در پایگاه اطلاع رسانی www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

 

پلیس راهنمای و رانندگی نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر