کد خبر: 477732 A

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از عدم مسافربری خط ۵ مترو تهران تا پایان شهریور در روزهای جمعه خبر داد.

به گزارش ایلنا؛ احسان مقدم ، مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به ضرورت انجام بهسازی خط۵ مترو تهران افزود: بیش از ۱۸ سال از بهره برداری خط مترو تهران-کرج می گذرد و به همین خاطر شرکت بهره برداری مترو تهران بهسازی تمام تأسیسات این خط را طبق استانداردهای جهانی از دی ماه سال گذشته آغاز کرده است.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه تصریح کرد: با توجه به گستردگی این عملیات و برای تسریع در روند کار، تغییراتی در سرویس دهی به مسافران این خط ایجاد شده است که براین اساس تا پایان شهریور در روزهای جمعه پذیرش مسافر در خط ۵ مترو تهران انجام نمی شود.

وی همچنین از تغییر ساعت فعالیت این خط در روزهای عادی خبر و ادامه داد: ساعت پایانی سرویس دهی خط 5 نیز تغییر می کند که براساس برنامه ریزی انجام شده آخرین حرکت قطار از مبادی تهران و گلشهر ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه خواهد بود.

مقدم افزود: در صورت برگزاری برخی مسابقات مهم در ورزشگاه آزادی و یا برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی در روزهای جمعه؛ عملیات بهسازی متوقف و مسافرگیری طبق اطلاع رسانی قبلی انجام می شود.

مشاور مدیرعامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه گفت: سرویس دهی در روزهای تعطیل نیز طبق روال ادامه خواهد داشت و در صورت وجود تغییر در پذیرش مسافر اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

 

خط ۵ مترو تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر