کد خبر: 491480 A

سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات شوراها:

سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت: هیچ تخلف حاد و مشکل سازی در انتخابات شوراهای شهر و روستا در کشور رخ نداده و به اشکالات جزئی که در تعداد انگشت شماری از شهرستانها بوده نیز رسیدگی شده است.

به گزارش ایلنا، فرهاد تجری با حضور در شعبه اخذ رای حسینیه جماران در جمع خبرنگاران افزود: هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا از ساعت 8 صبح که انتخابات شروع شد، آماده پاسخگویی به شکایات و احیانا نقص هایی که در حوزه های الکترونیک یا دستی لازم باشد، بوده است.

وی گفت: با بازدیدی که از حوزه های مختلف اخذ رای در شعب اخذ رای تهران و ستاد مرکزی اجرای انتخابات داشته ایم، تا این لحظه هیچ مشکل حادی در این انتخابات نداشته ایم و گزارش ها حاکی از حضور گسترده و هوشمندانه مردم انقلابی ایران در پای صندوق های رای بوده است.

سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا ادامه داد: گزارش ها حاکی از این است که تعداد آرای ماخوذه در انتخابات شوراها دو تا سه میلیون بیش از انتخابات گذشته است.

تجری گفت: انتخابات چه در حوزه های دستی و چه الکترونیک، بدون هیچ وقفه و مشکلی در کمال آرامش اجرا شده است.

سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا خاطرنشان کرد: در برخی شعب اخذ رای همچنان شاهد ازدحام جمعیت هستیم و امیدواریم مجریان و ناظران انتخابات در این شعب تمهیدات لازم را برای تسریع در رای گیری انجام دهند تا در نهایت برگ زرین دیگری برای تاریخ پر افتخار ایران رقم بخورد.

وی ادامه داد: حضور گسترده مردم در این انتخابات مایه مباهات و افتخار ایرانیان و یاس و ناامیدی دشمنان نظام است.

سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات شوراها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر