کد خبر: 493402 A

پیمان سنندجی مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی برنامه‌های این شرکت به مناسبت ماه رمضان را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، برنامه‌های شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به مناسبت ماه رمضان بدین شرح است:

به مناسبت شروع ماه مبارک رمضان از مورخه 6/3/96 ناوگان اتوبوسرانی تهران برنامه‌های ویژه ای طراحی نموده که شهروندان محترم بتوانند با استفاده از خدمات بهینه حمل ونقلی با آرامش بیشتری از تمهیدات اجرائی شرکت واحد برخوردار شوند.

برابر تجربیات سالیان قبل پیک ترافیک عصر گاهی پایتخت از ساعت 4 بعد از ظهر آغاز و تا ساعت 9 شب ادامه خواهد یافت که برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته تا ناوگان با حداکثر توان پرسنلی و خودروئی در این ساعات نسبت به جابجائی مسافران اقدام نماید.

معمولا از 2 ساعت مانده به اذان مغرب ترافیک معابر سنگین می‌شود لذا مدیریت سفر و انتخاب ساعت مناسب برگشت از محل کار به منازل می‌تواند ارائه خدمات بهتر را ممکن سازد.

کلیه امکانات سامانه‌های تندرو (BRT) وخطوط فرعی به کارگیری شده که با تنظیم سر فاصله‌های مناسب زمانی و اجرای دقیق طرح زمان بندی ،بیشترین خدمت رسانی به روزه داران محترم ارائه شود.

مساله جهت همکاران شرکت واحد همزمان با حلول ماه مبارک رمضان کلاس‌های تلاوت قرآن کریم در سامانه‌ها و ادارات مرکزی تشکیل می‌شود و در اماکن از جمله پایانه‌ها ومبادی خطوط بنرهای مناسب با ایام این ماه عزیز نصب خواهدشد.

از آنجائی که رانندگان محترم بدون وقفه در حال خدمت رسانی می‌باشند برنامه‌ریزی لازم بعمل آمده تا همکاران با دریافت بسته‌های افطاری در فرصت مناسب نسبت به باز نمودن روزه خود مانند سایر مردم متدین اقدام نمایند.

از آنجایی که تعدادی از شهروندان محترم پس از اذان مغرب به اماکن مقدسه به ویژه مساجد و  بقاع متبرکه، مراجعه می‌نمایند،خطوط شبانه تندرو به صورت 24 ساعته در خدمت شهروندان عزیز بوده و با تقویت خطوط شبانه، مسافران می‌توانند جهت جابجایی از امکانات ناوگان اتوبوسرانی استفاده نمایند.

شرکت واحد اتوبوسرانی ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر