کد خبر: 495205 A

رئیس مرکز فرماندهی کنترل و ترافیک پلیس راه البرز:

رئیس مرکز فرماندهی کنترل و ترافیک پلیس راه استان با اعلام واژگونی یک دستگاه کامیون ولوو با بار چوب درمحدوده پل حصارک و درپی آن وقوع تصادف زنجیره ای از رانندگان خواست تا رفع ترافیک از مسیر جایگزین استفاده کنند.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، ستوان یکم علی بابازاده در خصوص علت ترافیک صبح امروز اتوبان تهران کرج گفت: ساعت ۷ صبح امروز یک دستگاه کامیون ولوو با بار چوب ، در حال حرکت در لاین جنوبی اتوبان تهران – کرج به علت عدم کنترل وسیله نقلیه ناشی از خواب آلودگی و خستگی راننده در زیر پل حصارک در محدوده شهر کرج واژگون و منجر به راه بندان شد.

وی افزود : در ادامه دو دستگاه خودرو سواری سمند و تیبا با کامیون واژگون شده برخورد کرده که در نتیجه در حال حاضر ترافیک در لاین جنوبی اتوبان تهران – کرج سنگین است .

رئیس مرکز فرماندهی کنترل و ترافیک پلیس راه استان البرز با بیان اینکه در حال حاضر ماموران پلیس راه و عوامل راهداری در محل حادثه حضور داشته و در تلاش هستند تا وضعیت ترافیک به حالت عادی برگردد از رانندگان خواست تا عادی شدن ترافیک از جاده قدیم کرج و کنار گذر پل حصارک بعد از خروجی کمالشهر به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

بابا زاده ادامه داد: در حال حاضر از محدوده استاندارد تاگرمدره در اتوبان تهران – کرج ترافیک پرحجم اما در حال حرکت  و در جاده کرج – چالوس نیز ترافیک روان است اما رانندگان به علت عملیات عمرانی روکش آسفالت که از ساعت ۸:۳۰ دقیقه تا ۱۷ هر روز به جز روز های تعطیل همراه با ترافیک در این مسیر ادامه دارد در عبور از این جاده جوانب احتیاط را رعایت کنند

 

 

پلیس راه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر