کد خبر: 495488 A

مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از برنامه‌های ویژه‌ اتوبوسرانی تهران در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش ایلنا، پیمان سنندجی ضمن عرض پیشاپیش تبریک، در آستانه ماه مبارک رمضان اعلام کرد: به‌مناسبت شروع ماه‌مبارک رمضان از مورخه 6 /3 /96 ناوگان اتوبوسرانی تهران برنامه‌های ویژه‌ای طراحی کرده که شهروندان محترم بتوانند با استفاده از خدمات بهینه حمل و نقلی با آرامش بیشتری از تمهیدات اجرایی شرکت واحد برخوردار شوند.

وی افزود: برابر تجربیات سالیان قبل پیک ترافیک عصر گاهی پایتخت از ساعت 4 بعد از ظهر آغاز وتا ساعت 9 شب ادامه خواهد یافت که برنامه ریزی های لازم صورت گرفته تا ناوگان با حداکثر توان پرسنلی و خودروئی در این ساعات نسبت به جابجائی مسافران اقدام نماید.

سنندجی اضافه کرد: معمولا از 2 ساعت مانده به اذان مغرب ترافیک معابر سنگین می‌شود لذا مدیریت سفر و انتخاب ساعت مناسب برگشت از محل کار به منازل می تواند ارائه خدمات بهتر را ممکن سازد.

کلیه امکانات سامانه‌های تندرو(BRT) و خطوط فرعی به کارگیری شده که با تنظیم سر فاصله‌های مناسب زمانی و اجرای دقیق طرح زمان بندی، بیشترین خدمت‌رسانی به روزه‌داران محترم ارائه شود.

سنندجی اضافه کرد: امسال برای همکاران شرکت واحد همزمان با حلول ماه مبارک رمضان کلاس‌های تلاوت قرآن‌کریم در سامانه‌ها و ادارات مرکزی تشکیل می‌شود و در اماکن از جمله پایانه‌ها و مبادی خطوط بنر های مناسب با ایام این ماه عزیز نصب خواهدشد.

از آنجایی‌که رانندگان محترم بدون‌وقفه در حال خدمت‌رسانی هستند برنامه‌ریزی لازم به‌عمل آمده تا همکاران با دریافت بسته‌های افطاری در فرصت مناسب نسبت به باز کرددن روزه خود مانند سایر مردم متدین اقدام کنند.

وی در پایان اعلام کرد: از آنجایی که تعدادی از شهروندان محترم پس از اذان مغرب به اماکن‌مقدسه به‌ویژه مساجد و  بقاع متبرکه مراجعه می‌کنند، خطوط شبانه تندرو به‌صورت 24 ساعته در خدمت شهروندان عزیز بوده و با تقویت خطوط شبانه، مسافران می‌توانند برای جابجایی از امکانات ناوگان اتوبوسرانی استفاده کنند.

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران

پیمان سنندجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر