کد خبر: 495517 A

ذوالفقاری:

حجم ویدئو: 37.81M | زمان ویدئو: 00:03:50

در چهارمین جلسه ستاد مرکزی اربعین حسینی، برنامه های کمیته زیرساخت این ستاد مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، در این جلسه که به ریاست ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی و با حضور خندان دل رئیس کمیته زیرساخت، استانداران ایلام و کرمانشاه و سایر اعضای این ستاد برگزار  شد، رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به ضرورت آمادگی برای اعزام و ساماندهی حدود سه میلیون زائر در اربعین امسال گفت: تکمیل زیرساختهای مورد نیاز در مسیر تردد زائران زمانبر است و نباید هیچ فرصتی را از دست بدهیم .

ذوالفقاری با اشاره به ضرورت آموزش زائران و فرهنگ سازی از سوی رسانه ها برای برنامه ریزی مناسب سفر، از اختصاص زمین برای استقرار ویژه اورژانس در مهران خبر داد و بر ضرورت ساخت کنارگذر غربی شهر مهران تاکید کرد.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور همچنین با اشاره به برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت ماه در امنیت کامل گفت: تدبیر، دقت و برنامه ریزی مناسب و همکاری همه نهادهای نظامی، انتظامی و امنیتی موجب شد انتخابات امسال بدون هیچ حادثه ای برگزار شود و باید به همه عوامل پدیدآورنده این امنیت تبریک گفت.

در این جلسه خندان دل معاون عمران، توسعه امور شهری و روستایی و رئیس کمیته زیرساخت ستاد با بیان برنامه های پیش بینی شده کمیته تحت مسئولیت خود از معاونان عمرانی استانداریها خواست امکانات خود را برای پیشبرد طرح‌های عمرانی مرتبط با اعزام زائران اربعین حسینی بکار گیرند.

در این جلسه دیگر اعضای ستاد مرکزی اربعین حسین به بیان نقطه نظرات خود در راستای رفع مشکلات سال گذشته اعزام زائران و ارائه پیشنهادات پرداختند.

ستاد مرکزی اربعین حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر