کد خبر: 495732 A

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از اعزام کاروان‌های دوره هفدهم عتبات دانشگاهیان در تابستان امسال و بعد از امتحانات دانشگاه‌ها خبر داد.

به گزارش  ایلنا، محمد زارع گفت: ثبت‌نام دوره هفدهم عتبات دانشگاهیان و قرعه‌کشی آن بعد از ماه مبارک رمضان انجام و اعزام دوره هفدهم پس از پایان امتحانات دانشجویان در تابستان انجام می‌شود.

زارع افزود: تاریخ دقیق ثبت‌نام و اعزام‌ها از طریق سایت لبیک www.labbayk.ir و رسانه‌ها به اطلاع علاقه‌مندان می‌رسد. شانزدهمین دوره اعزام‌ها از اول بهمن سال گذشته آغاز و تا هشتم اردیبهشت‌ امسال ادامه داشت و در این مدت حدود ۱۳ هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور راهی عتبات عالیات شدند.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از تابستان امسال آغاز می‌شود و تا آبان ادامه خواهد داشت و عرفه و عاشورا از مناسبت‌هایی است که کاروان‌های دانشگاهی نیز در کربلای معلی در آنها حضور دارند.

او درباره اعطای تسهیلات به زائران عتبات دانشگاهیان نیز گفت: جلسات و اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده و با چند بانک در این باره رایزنی کرده‌ایم که به‌ زودی نتایج آن اعلام می‌شود.

ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر