کد خبر: 495827 A

سرپرست سازمان اورژانس کشور خبر داد:

سرپرست سازمان اورژانس کشور با اشاره به وجود ۳۶۰ کانکس اورژانس در سراسر کشور گفت: از جمع آوری این کانکس‌ها به منظور افزایش کیفیت ارائه خدمات به بیماران و خدمات دهی بهتر خبر داد.

به گزارش ایلنا، پیرحسین کولیوند ضمن اعلام این خبر گفت: جمع آوری کانکس‌ها به منظور یکسان‌سازی سازه‌های اورژانس، امنیت و نگهداری بهتر تجهیزات پزشکی از اواخر سال گذشته در سراسر کشور در دستور کار و اجرا قرار گرفته است.

 کولیوند افزود: با حذف کانکس‌ها کیفیت ارائه خدمات اورژانسی به مردم ارتقاء پیدا می‌کند و نیروهای اورژانس نیز که بصورت شبانه‌روزی در فصل گرما و سرما ارائه خدمت می‌کنند از مکان بهتری برای اسکان، پذیرش بیمار و مکان مناسب برای نگهداری تجهیزات پزشکی اورژانسی برخوردار خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت تعداد ۲۲۸۸ پایگاه اورژانس در سراسر کشور تصریح کرد: هم اکنون تعداد ۱۳۷۰پایگاه جاده ای، ۸۴۸ پایگاه شهری، ۳۲ پایگاه هوایی، ۳۵پایگاه روستایی و تعداد ۲پایگاه هوایی در کشور فعال می‌باشند.

سرپرست سازمان اورژانس کشور افزود: امیدواریم تا پایان سال ۹۶ تمامی کانکس‌ها از حوزه ی اورژانس جمع آوری و سازه مناسب که بتوان خدمات بهتری را به مردم ارائه داد بسازیم و در این زمینه نیازمند همکاری بیشتر با سازمان‌هایی همچون شهرداری و کمک خیرین هستیم.

سازمان اورژانس کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر