کد خبر: 496287 A

همزمان با بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام؛

همزمان با بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام مطابق با سال های گذشته، درمانگاه سیار اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران و یک دستگاه آمبولانس برای ارائه خدمات اورژانسی به زائران مستقر شده است.

به گزارش ایلنا از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمدعلی همتی معاون درمان سازمان تامین اجتماعی، از آماده باش مراکز درمانی این سازمان برای خدمت رسانی به زائران حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در ایام سالروز ارتحال بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

همتی همچنین از آمادگی باند هلی کوپتر امداد بیمارستان تامین اجتماعی فیاض بخش برای ارائه کمک های امداد هوایی خبر داد و افزود: تمامی بیمارستان ها و مراکز درمانی تابعه اداره کل درمان استان تهران که در اطراف مرقد مطهر حضرت امام (ره) قرار دارند، بمنظور امدادرسانی و خدمات دهی رایگان به زائران در ١٣ و ١٤ خرداد ماه، در آماده باش کامل به سر می برند.

وی با بیان اینکه پزشک متخصص اورژانس و فوریت های پزشکی و امدادگر برای ارائه خدمات اورژانسی لازم در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) حضور خواهند داشت، گفت: درمانگاه سیار سازمان تامین اجتماعی مستقر در محوطه حرم امام (ره) نیز به همراه تجهیزات و آمبولانس مربوطه با آمادگی کامل، خدمات درمانی مورد نیاز را بصورت رایگان به زائران ارائه خواهد کرد.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به پیش بینی های لازم سازمان تامین اجتماعی در رابطه با تامین تجهیزات و نیروی انسانی لازم در مراسم سالگرد رحلت حضرت امام(ره) افزود: آمادگی لازم برای ارائه خدمات اورژانسی به زائران از سوی این سازمان وجود دارد و امیدواریم امسال نیز همچون سال های گذشته خدمات درمانی لازم را برای مراجعه کنندگان و زائران با کیفیت مطلوب ارائه دهیم.

 

مراکز درمانی تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر