کد خبر: 497763 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در جمع خبرنگاران:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به اینکه 17 مصدوم حوادث تروریستی در بیمارستان سینا بستری هستند، گفت: آسیب‌ها عمدتا به صورت گلوله به اندام بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی جعفریان؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور در جمع خبرنگاران در بیمارستان سینا درباره آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: از ساعت ۱۱ امروز صبح که این حادثه رخ داد تا هم اکنون ۱۷ مجروح که شامل دو خانم و ۱۵ آقا هستند به این بیمارستان منتقل شده است.

او ادامه داد: یکی از مجروحان که آقا بوده در حین رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست داد، چهار مورد از مجروحان نیازمند عمل فوری بودند که سه مورد انجام شده و یک مورد دیگر نیز در حال انجام است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه عمدتا آسیب‌ها به صورت گلوله به اندام بوده است، گفت: مجروحان حادثه امروز از لحاظ روحی و عصبی دچار مشکل شدند. برخی از مجروحان به صورت سطحی مورد مداوا قرار گرفتند و خوشبختانه از نظر حیاتی مشکل نداریم.

جعفریان ادامه داد: همه ظرفیت‌ها آماده است و ما در همه رشته‌های تخصصی پزشکی، آمادگی کامل را برای درمان مجروحان داریم.

او با بیان اینکه بیمارستان سینا، آمادگی کامل را بر پذیرش مجروحان این حادثه دارد، گفت:‌ همه بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی آمادگی کامل را برای پذیرش مجروحان احتمالی بیشتر این حادثه دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هم اکنون تعداد مصدومان حادثه تروریستی امروز به ۲۰ نفر افزایش یافته است.

دانشگاه علوم پزشکی تهران تیراندازی در مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر