کد خبر: 501983 A

با عملیات ویژه پلیس؛

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در یک عملیات حساب شده دو فرد گروگانگیر که کودک پنج ساله‌ای را به منظور اخاذی از خانواده‌اش گروگان گرفته بودند دستگیر و کودک آزاد شد.

به گزارش ایلنا، سردار "حیدر عباس زاده"در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: فردی با مرکز فوریت های پلیس 110 تماس و از مفقودی پسربچه 5 ساله اش در شهر" برازجان" خبر داد.

وی اضافه کرد: با حضور پلیس در منزل فرد تماس گیرنده مشخص شد کودک 5 ساله فرزند یک تبعه افغانستان ساعتی قبل از منزل خارج و هنوز برنگشته است.

سردار عباس زاده تصریح کرد: پرونده ای در پلیس آگاهی تشکیل و کاراگاهان بررسی احتمالات و ابعاد مختلف حادثه را شروع کردند تا اینکه ساعاتی بعد پدر کودک به پلیس گفت: فردی در تماس با وی از گروگان گرفتن پسرش خبر داده و گفته برای آزادی وی مبلغ یک میلیارد ریال باید پرداخت کنند.

این مقام ارشد پلیس با بیان اینکه اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی پلیس با کشف سرنخ های جدید موجب شناسایی و غافلگیری گروگانگیران شده بود، خاطرنشان کرد: نهایتا در یک عملیات کاملا حساب شده و هماهنگ، آدم ربایان در شهر برازجان در محاصره پلیس قرار گرفته و دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده با اعتراف به کودک ربایی علت آن را اخاذی از پدر کودک عنوان کردند .

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: محل اختفای کودک ربوده شده در یکی از شهرهای اطراف برازجان شناسایی و در حالی که دست و پای وی به شکل خشنی بسته شده بود ، آزاد و سالم به خانواده اش تحویل داده شد و متهمان به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

پلیس آگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر