کد خبر: 502953 A

فرمانده انتظامی استان از جان باختن دو تن از هموطنان در پی تصادف هفت دستگاه خودرو در محور منطقه چناران شهرستان دماوند خبر داد .

به گزارش ایلنا سردار "عبدالرضا ناظری" در تشریح جزئیات این سانحه گفت: روز گذشته در منطقه چناران شهرستان دماوند یک دستگاه کامیون با بروز نقص فنی در سیستم ترمزش از جاده منحرف و ضمن ایراد خسارت به پنج خودروی عبوری، در برخورد با یک دستگاه خودوری سمند متوقف می شود.

این مقام ارشد انتظامی استان ادامه داد: نیروهای امدادی و انتظامی به محض وقوع تصادف در محل حاضر و با توجه به حبس شدن راننده و سرنشین خودرو سمند، اقدامات لازم در خصوص رهاسازی آنان را انجام دادند.

سردار ناظری خاطر نشان کرد: علی رغم سرعت العمل نیروهای امدادی و انتظامی، متاسفانه راننده و سرنشین خودرو سمند به علت شدت جراحات در دم جان باختند و تعدادی از هموطنان نیز مصدوم که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند که حال عمومی مصدومان مساعد است.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در پایان به تمامی رانندگان وسایط نقلیه به خصوص خودروهای سنگین توصیه کرد: قبل از حرکت از سلامت فنی خودرو خود اطمینان یافته و به توصیه‌های پلیس راهنمایی و رانندگی توجه کنند.

تصادف جاده خودرو دماوند سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر