کد خبر: 504793 A

رئیس اورژانس کشور در پیامی درگذشت یکی از تکسنین‌های اورژانس شاهرود را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، روز گذشته آمبولانس پایگاه اورژانس سوداغلن در شاهرود که بعد از اتمام ماموریت در حال بازگشت به پایگاه، در محور میامی-کالپوش واژگون شد که در این حادثه «صفدر جباری» کارشناس فوریت‌های پزشکی به دیار باقی شتافت، همچنین این حادثه منجر به مجروح شدن یکی از دیگر از تکنسین‌ها شد. در همین راستا پیر حسین کولیوند، رئیس اورژانس کشور در پیامی درگذشت این تکسنین‌ اورژانس را تسلیت گفت. در این پیام آمده است:

با نهایت تاسف و تاثر خبر درگذشت همکار عزیزمان شادروان صفدر جباری از تکنسین‌های مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود بار دیگر خانواده بزرگ اورژانس را در غمی بزرگ فرو برد.

این خبر همزمان با عید بندگی و عبادت ، پرسنل اورژانس را داغدار نمود. این حوادث در خاطرمان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.

این‌جانب این ماتم جان‌گداز را به، خانواده بزرگ اورژانس ١١٥ کشور و خانواده محترم آن عزیز، صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات طلب می‌کنم همچنین برای تکنسین مصدوم عزیزمان جناب آقای علی اصغری آرزوی سلامتی و بهبودی کامل از خداوند سبحان خواهانم.

اورژانس کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر