کد خبر: 506490 A

سرخو:

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه لایحه ساماندهی میدان امام خمینی (ره) باید در تمامی کمیسیون های شورای شهر بررسی شود تا دوباره فاجعه‌ای مانند میدان امام حسین(ع) رخ ندهد، گفت: میدان امام خمینی (ره) یکی از میادین مهم ترافیکی شهر تهران است و پیاده راه شدن آنجا به هیچ وجه مصلحت نیست.

به گزارش ایلنا، سرخو در واکنش به ارائه لایحه ساماندهی میدان امام خمینی در شورای شهر تهران گفت: لایحه ساماندهی میدان امام خمینی باید در تمامی کمیسیون های شورای شهر بررسی شود تا دوباره فاجعه‌ای مانند میدان امام حسین(ع) رخ ندهد.

او ادامه داد: در گذشته تصمیماتی گرفته شده و اقداماتی صورت گرفته که مشکلاتی را در شهر تهران ایجاد کرده است و متاسفانه میدان امام حسین( ع) یکی از آن هاست. ۲ ستون در میدان امام حسین(ع) ساخته شده که هیچ چیزی روی آن ها نصب نشده است؛ سوال است که چه ارتباطی میان آن ها و نام میدان امام حسین(ع) وجود دارد

این عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: میدان امام خمینی (ره) یکی از میادین مهم ترافیکی شهر تهران است و پیاده راه شدن آنجا به هیچ وجه مصلحت نیست، هر تصمیمی که می خواهد درباره این میدان گرفته شود باید پیوست ترافیکی آن نیز مورد مطالعه دقیق قرار بگیرد.

 

محسن سرخو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر