کد خبر: 508523 A

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به پیشتاز بودن ناجا در توجه به معماری آینده، بر رعایت اصول موفقیت سازمانی در ساختار آینده نیروی انتظامی تاکید کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" در نشست کارگروه تخصصی معماری آینده ناجا با اشاره به اینکه "معماری آینده" نیروهای مسلح و به ویژه در نیروی انتظامی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، اظهار کرد: این دومین بار است که من در طول دوران خدمت خود شاهد برنامه‌ریزی و اقدام برای معماری آینده ناجا هستم که این مسئله باعث افتخار است.

وی افزود: نیروی انتظامی در توجه به ساختار و معماری آینده در میان نیروهای مسلح کشور پیشتاز است و در مجموعه نیروی انتظامی نیز پلیس پیشگیری ناجا همواره  در این عرصه پیشگام  و گام ‌آغازین و مهمی در این راستا برداشته است که نشان از عزم جدی این پلیس تخصصی برای بازطراحی یک نیروی چابک، توانمند و خدمتگزار در مجموعه ناجا دارد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا تاکید کرد: معماری آینده ناجا  در چشم‌اندازها، اهداف و هم درراهبردها و ماموریت‌های پلیس و به ویژه پلیس پیشگیری باید با جدیت پیگیری شود.

وی افزود: اینکه چه منابع انسانی با چه کیفیت و ساختاری باید در اختیار پلیس باشد تا بتواند به بهترین صورت وظیفه خود را انجام دهد و اینکه پلیس اساسا باید چه نوع مسئولیت و چه طیفی از اختیارات را داشته باشد، می‌بایست جزء مهم‌ترین سرفصل‌های در نظر گرفته شده برای ساختارهای آتی پلیس باشد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: برخی از عوامل هستند که اگر نادیده گرفته شوند تمام تلاش برای معماری یک ساختمان خوب برای نیروی انتظامی به جایی نخواهد رسید که از جمله آن عناصر مهم، چشم‌انداز ساختار هستند که بدون شک این موضوعات مورد توجه پژوهشگران و محققان این عرصه قرار دارد.

سردار شرفی ادامه داد: بدون نگاه به حوزه تعامل محیطی و مشارکت دادن محیط در ماموریت به صورت معنی‌دار در راستای تحقق ماموریت‌ها ساختار آینده پلیس چندان تغییر نخواهد کرد و پلیس باید ساختار را به گونه‌ای تعریف کند که کوچکترین تعارف و آسان گیری در رابطه با امنیت مردم عزیز وجود نداشته یا ایجاد نشود.

سردار محمد شرفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر