کد خبر: 508586 A

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تیم های عملیاتی پلیس و دستگیری دو قاچاقچی و کشف یک تن و 503 کیلو تریاک خبر داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی" در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: طی اقدامات اطلاعاتی گسترده و پایش شبانه روزی بر روی یک باند مسلح مواد مخدر ، اعضای آن با استفاده از خودرو های کوهستانی از مناطق صفر مرزی مواد افیونی را به منطقه سراوان منتقل و پس از دپو به عمق کشور حمل می کردند، توسط تیم های اطلاعاتی پلیس شناسایی شده و تحرکات آن ها تحت نظر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: پس از کنترل نامحسوس ، اعضای این باند در حالی که با یک دستگاه خودرو وانت در حال جابجایی مواد مخدر در منطقه آسپیج شهرستان سراوان بودند ،توسط تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس شناسایی شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه قاچاقچیان به محض مشاهده ماموران به صورت مسلحانه با آن ها درگیر شدند ادامه داد: قاچاقچیان مسلح با تغییر مسیر ناگهانی قصد فرار از منطقه به همراه محموله مواد مخدر را داشتند که پس از حدود نیم ساعت درگیری با به جاگذاشتن خودرو و استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه، از محل متواری شدند.

سردار رحیمی در خصوص مقدار مواد مخدر کشف شده در این عملیات گفت: ماموران در پاکسازی منطقه درگیری و بازرسی خودروی به جا مانده ازقاچاقچیان مسلح ،یک تن و 112 کیلو تریاک را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی به یک عملیات دیگر پلیسی اشاره کرد و بیان داشت: در این عملیات ماموران انتظامی شهرستان های "زاهدان "و"ایرانشهر" با شناسایی خودرو حامل مواد مخدر در یک عملیات غافلگیرانه آن را توقیف کرده ضمن دستگیری دو قاچاقچی، 393 کیلو تریاک کشف کردند.

 

استان سیستان و بلوچستان شبانه روزی فرمانده انتظامی مواد مخدر سردار رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر