کد خبر: 511736 A

معاون طرح‌ریزی عملیات ستاد کل نیروهای مسلح:

معاون طرح‌ریزی عملیات ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آمادگی بالای یگان ویژه نیروی انتظامی، پشتوانه‌ای محکم و استوار در جهت اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان است.

به گزارش ایلنا، سردار ولی ا.. معدنی معاون طرح‌ریزی عملیات ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه بازدید از آمادگی و تجهیزات یگان ویژه استان خراسان رضوی، اظهارداشت: تمامی یگان های نظامی و انتظامی باید در ایجاد نظم و امنیت کشور با هم همکاری کنند تا هیچ بیگانه ای جرأت دست درازی و هتک حرمت ایران اسلامی را نداشته باشد.

وی افزود: سپاه، ناجا یا ارتش فرقی نمی کند؛ همه این ارگان ها زیر لوای پرچم جمهوری اسلامی ایران برای پیشبرد اهداف نظام خدمت و فعالیت می کنند تا وقتی که این همدلی و انسجام در بین نیروهای مسلح باشد رسیدن به اهداف مقدس نظام نیز آسان تر خواهد بود.

این مقام ارشد نظامی ادامه داد: یکی از یگان های نظامی که در سطح بسیار بالا و در عرصه نظم و امنیت در کشور ما ایفای نقش می کند، یگان ویژه است که به حق همیشه آمادگی مقابله با هرگونه تهدیدی را داشته و در تمامی صحنه ها یار و یاور رهبری و نظام بوده است.

معاون طرح ریزی عملیات ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: آمادگی بالای نیروهای یگان ویژه ناجا، پشتوانه ای محکم و استوار در جهت اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان است.

سردار معدنی، آمادگی و توانمندی نیروهای یگان ویژه استان خراسان رضوی را ستود و گفت: در بازدید انجام شده، اجرای طرح آماده باش و حضور سریع نیروها در میدان و آمادگی جهت اعزام به مأموریت بسیار عالی بود، این آمادگی خوب یگان ویژه مایه مباهات بنده و هیأت بازدید کننده است.

 

نیروهای مسلح نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر