کد خبر: 514613 A

مهدی چمران:

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: هرگونه تصمیم گیری در موضوعات ترافیکی نیاز به مصوبه شورای عالی ترافیک دارد. این قبیل موضوعات ابتدا در شورای شهر و سپس در شورای عالی ترافیک باید به تصویب برسند.

به گزارش ایلنا، مهدی چمران در سیصد و شصت و دومین جلسه شورا نسبت به الزام طرح ترافیک موتور سیکلت‌ها گفت: آنچه که این روزها به عنوان ثبت‌نام طرح‌ترافیک مطرح می‌شود طرحی آزمایشی است که باید بر اساس آن اطلاعات مربوط به موتور سیکلت‌های ورودی به محدوده طرح ترافیک شهر تهران جمع آوری شود.

وی ادامه داد: بر اساس این طرح راکبان موتور سیکلت‌هایی که قصد ورود به محدوده طرح ترافیک را دارند باید نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند. بعد از جمع‌آوری اطلاعات طرح" الزام موتور سیکلت‌ها به اخذ طرح ترافیک برای ورود به محدوده طرح" در صحن شورا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

رییس شورای‌اسلامی‌شهر‌تهران خاطر نشان ساخت: بعد از تصویب شورای اسلامی شهر تهران اجرایی شدن این طرح نیاز به تصویب شورای‌عالی‌ترافیک خواهد داشت که در صورت تصویب این شورا ، طرح مذکور قابلیت اجرا خواهد داشت.

چمران متذکر شد: هرگونه تصمیم‌گیری در موضوعات ترافیکی نیاز به مصوبه شورای عالی ترافیک دارد. این قبیل موضوعات ابتدا در شورای شهر و سپس در شورای عالی ترافیک باید به تصویب برسند.

احمد دنیا مالی نیز گفت: طرح ترافیک موتور سیکلت‌ها تنها با مصوبه شورای شهر امکان اجرایی شدن دارد و آنچه در شهرداری مطرح شده است تنها برای جمع آوری اطلاعات است.

ترافیک شورای اسلامی شهر تهران شورای شهر شهر تهران طرح ترافیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر