کد خبر: 514678 A

اقبال شاکری:

رییس کمیته‌عمران شورای‌شهر تهران گفت: به‌رغم اعلام دادستانی و ارائه مهلت به ساختمان‌های نا ایمن در منطقه ۱۱ و ۱۲ همچنان علاءالدین به این امر مبادرت نورزیده و از آن استنکاف کرده است.

به گزارش ایلنا، اقبال شاکری در سیصد و شصت و دومین جلسه شورا با اشاره به ادامه پیگیری‌ها برای اعلام ساختمان‌های نا ایمن گفت: با همکاری دادستانی ۷ ساختمان بزرگ در منطقه ۱۲ و شش ساختمان بزرگ در منطقه ۶ شناسایی شده‌اند که از سوی دادستانی به آن‌ها ابلاغ شده که در مهلت مقرر باید نسبت به‌رفع موارد نا ایمن در ساختمان اقدام کنند.

شاکری گفت: از جمله این ساختمان‌های ناایمن می‌توان به مجتمع‌های تجاری اروپا، نوشین، شیرین، اخوان، حکیم هاشمی، اسلامی در منطقه ۱۲ و ساختمان‌های علاءالدین، آلومینیوم، بهارستان و خانقاه در منطقه ۱۱ اشاره کرد که برخی از آنها در محدوده قرمز قرار دارند و می‌بایست به سرعت نسبت به رفع موارد نا ایمن اقدام کنند.

شاکری در ادامه افزود: متاسفانه در این مورد نیز بار دیگر علاءالدین از اجرای حکم استنکاف کرده و این در حالی است که مدیریت ساختمان آلومینیوم مناقصه برگزار کرده و پیمانکار خود را نیز انتخاب کرده است .

شاکری در پایان خاطرنشان ساخت: برخی کارمندان نگران تغییرات هستند و امیدواریم اعضای شورای بعد کارمندان را از نگرانی خارج کنند. بین پرسنل افرادی هستند که مانند مصوبات زنده شورا هستند لذا این افراد نیز می‌توانند کمک خوبی برای اعضای شورای بعد باشند.

اقبال شاکری ساختمان علاءالدین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر