کد خبر: 528419 A

مشاور وزیر آموزش و پرورش:

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی آموزش وپرورش در آیین معارفه رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی، با اشاره به نقش مهم اطلاع رسانی و اطلاع یابی در سازمان‌ها گفت: روابط عمومی‌ها گوش شنوا و چشم بینا برای تعامل دو سویه در بین مردم و سازمان‌ها به شمار می‌‌روند.

به گزارش ایلنا، پیش از ظهر امروز مجتبی زینی‌وند در آیین معارفه رئیس جدید مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش که در ساختمان شهید رجایی برگزار شد، گفت: همه ما سرباز نظام جمهوری اسلامی هستیم و در هر پست و مقامی که باشیم، باید در مسیر پیشرفت و تعالی کشور و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران  تلاش کنیم .

زینی‌وند افزود: هر قدر روابط عمومی‌ها، اخبار را بیشتر وبهتر منعکس کند، رضایت مندی جامعه از عملکرد دولت بیشتر خواهد بود و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش باید به تعامل بیشتر بین جامعه فرهنگیان و مسئولین حوزه‌های ستادی کمک کند.

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی، روابط عمومی را بهترین جایگاهی دانست که می تواند منشأ اثر وخدمات باشد و گفت: خدا را شاکریم، وزیر آموزش وپرورش فردی از بدنه فرهنگیان و دارای تجارب ارزنده در تمام قسمت های آموزش وپرورش است .

او ضمن قدردانی از زحمات و خدمات علیرضا جدایی، ‌انتخاب مرتضی نظری را به عنوان رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، تجلی شعار جوانگرایی رئیس جمهور در دولت دوازدهم دانست وافزود: امید می رود این مرکز با حضور ایشان بیش از پیش در انعکاس خدمات آموزش و پرورش به مردم و مطالبات مردم به مسئولان موفق باشد.

تودیع و معارفه روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش مجتبی زینی وند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر