کد خبر: 530374 A

جانشین فرمانده ناجا، داشتن گذرنامه و ویزا را از خطوط قرمز نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: تحت هیچ شرایطی اجازه خروج از مرز بدون مستندات قانونی از جمله گذرنامه و ویزا داده نمی‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار اسکندر مومنی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های مهم ناجا برنامه‌ریزی در زمینه برگزاری پیاده‌روی اربعین است، اظهار داشت: پیاده‌روی اربعین، قدرت نرم جهان اسلام و تشیع است.

وی با بیان اینکه مراسم پیاده روی اربعین حماسه بزرگی است که حدود سه میلیون نفر زائر در آن شرکت می‌کنند، تصریح کرد: این موضوع در کمتر کشوری وجود دارد که این حجم از زائر از مرزی خارج شوند و سالم هم برگردند.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی با ایجاد قرارگاه اربعین بستر برگزاری این حماسه بزرگ را فراهم کرده است، گفت: تفاوت ویژه اربعین امسال با سال گذشته این است که تحت هیچ شرایطی اجازه خروج از کشور بدون مستندات قانونی از جمله گذر نامه و ویزا داده نمی‌شود.

سردار مومنی تاکید کرد: به هیچ عنوان اجازه خروج به این افراد را نمی‌دهیم و داشتن گذرنامه و ویزا از خطوط قرمز نیروی انتظامی است.

وی با بیان اینکه مردم لرستان سهم زیادی در انقلاب و دفاع مقدس دارند، بیان داشت: اولویت نیروی انتظامی، تامین امنیت شهروندان، حاکم بودن امنیت، احساس امنیت و توسعه و تامین امنیت عمومی است.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه امنیت باعث ایجاد اشتغال می‌شود، گفت: خوشبختانه در استان لرستان شاخص‌های امنیتی بهبود و ارتقا یافته است.

سردار مومنی با بیان اینکه قاچاق کالا پایه‌های اقتصاد کشور را نشانه گرفته است، مهمترین مولفه سرمایه‌گذاری را امنیت دانست و گفت: حفظ سرمایه‌های اجتماعی نیازمند هماهنگی میان مسئولان و پیروی مردم از قانون است.

در پایان مراسم سردار مهدیان نسب به عنوان فرمانده انتظامی استان لرستان معرفی و از زحمات ۴ ساله سردار محمد قنبری فرمانده پیشین این فرماندهی تقدیر شد.

سردار اسکندر مومنی جانشین فرمانده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر