کد خبر: 530391 A

رئیس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ روز گذشته، از دستگیری دو سارق به عنف و کشف یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک مخدوش از آنها، خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا ناصری‌نژاد گفت: ماموران انتظامی حین گشت‌زنی در محله نارمک به یک دستگاه موتورسیکلت با ۳ نفر راکب و ترک‌نشین که پلاک آن مخدوش بود، مشکوک و برای بررسی موضوع به راکب موتورسیکلت فرمان ایست می‌دهند؛ ولی آنان به محض مشاهده واحد گشت پلیس از محل فرار می‌کنند.

وی افزود: بلافاصله عوامل کلانتری به تعقیب آنان پرداخته و پس از تعقیب و گریز، در یکی از خیابان‌های بن‌بست یکی از سرنشینان موتورسیکلت پیاده و با تهدید سلاح سرد سعی می‌کرد از دست ماموران انتظامی متواری شود که در نهایت دستگیر و به کلانتری انتقال داده شد ولی راکب و سرنشین دیگر موتورسیکلت از محل متواری می‌شوند.

این مقام مسئول در ادامه گفت: متهم علاوه بر قبول بزه انتسابی و اعتراف به چندین فقره سرقت به عنف در چند روز اخیر، دو همدست و مخفیگاه آنان را معرفی و تیمی برای دستگیری سارقان با هماهنگی مقام قضایی اعزام شد.

رئیس کلانتری گفت: عوامل کلانتری به طور نامحسوس مخفیگاه آنان را تحت نظر گرفته و مشخص شد که یکی از سارقان در مخفیگاه حاضر و موتورسیکلت با پلاک مخدوش نیز در همان محل موجود است که طی یک عملیات پلیسی، سارق دوم نیز دستگیر و به همراه موتورسیکلت  به کلانتری انتقال داده شد.

سرهنگ  ناصری‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: دو سارق تحویل پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ برای تحقیقات تکمیلی  شدند و تحقیقات به منظور دستگیری سارق سوم همچنان ادامه دارد.

رییس کلانتری 147 گلبرگ سرهنگ ناصری‌نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر