کد خبر: 535950 A

فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام یک باند بزرگ مواد مخدر، هلاکت یک قاچاقچی مسلح سابقه دار و کشف یک تن و 36 کیلوگرم مواد مخدر در این عملیات خبر داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: در تعاقب اقدامات اطلاعاتی بلند مدت، ماموران انتظامی شهرستان های ایرانشهر و زاهدان از فعالیت قاچاقچیان مسلح با استفاده از خودروهای کوهستانی و تیزرو در جا به جایی مواد مخدر، مطلع شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: پس از هفته ها تلاش و اقدامات شبانه روزی، روز گذشته سه خودرو تویوتا متعلق به اعضای این باند در محورهای فرعی ایرانشهر به زاهدان شناسایی و به طور نامحسوس تحت کنترل قرار گرفتند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: قاچاقچیان مسلح پس از ورود به کمین یگان های عملیاتی پلیس، به صورت مسلحانه با آنها درگیر می شوند و پس از یک ساعت درگیری مسلحانه شدید، یک قاچاقچی به هلاکت و 2 سوداگران مرگ نیز در این رابطه دستگیر شدند.

سردار قنبری با اشاره به پاکسازی منطقه درگیری، گفت: ماموران در بازرسی از خودروهای به جا مانده از قاچاقچیان 813 کیلو گرم تریاک و 223 کیلوگرم حشیش را کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: امروز با اشراف اطلاعاتی پلیس در تمام نقاط استان، هیچ نقطه امنی برای سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت جامعه وجود ندارد.

 

فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر