کد خبر: 535997 A

رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد:

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر، از تحویل محموله ۴۰ تنی کمک های ارسالی به مردم میانمار به مقامات بنگلادشی خبر داد.

به گزارش ایلنا، مرتضی سلیمی با اعلام اینکه ۴۰ تن کمک‌های ارسالی هلال‌احمر ایران، تحویل مقامات بنگلادش شده است، گفت: این کمک‌ها امروز و با همکاری فرماندار چیتاگونگ به محل اسکان آوارگان میانماری در «کاکس بازار» انتقال می‌یابد.

وی با اعلام اینکه کمک‌های بشردوستانه ایران برای مسلمانان میانمار، تحویل بنگلادش شده است، اظهارداشت: در این زمینه در دیدار با استاندار چیتاگونگ گزارشی از نحوه و میزان کمک‌های ارسالی از سوی هلال‌احمر ایران برای مردم چیتاگونگ ارائه کردیم و استاندار چیتاگونگ نیز از اقدامات و تلاش‌های هلال‌احمر ایران برای کمک به مردم مظلوم میانمار تقدیر و تشکر کرد.

سلیمی گفت: امروز صبح نیز بازدیدی از کاکس بازار؛ محل اسکان آوارگان میانماری داشتیم تا برنامه‌ریزی‌های لازم درباره انتقال کمک‌ها و توزیع انها در میان آوارگان انجام شود.

نخستین محموله کمک‌های بشردوستانه هلال‌احمر ایران برای مسلمانان آواره میانمار، ساعت ۱۶:۵۵ روز گذشته به وقت بنگلادش، در فرودگاه شهر «چیتاگونگ» به زمین نشسته و تحویل این کشور داده شد.

مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر