کد خبر: 536019 A

صبح روز گذشته پیرمرد ۷۰ ساله‌ای براثر شوخی دو جوان فوت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ساعت ۰۵:۰۰ جمعه مورخه ۲۴/ ۰۶/ ۱۳۹۶، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ فوت پیرمردی ۶۹ ساله در بیمارستان به کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا اعلام شد ؛ با حضور مأمورین ، اعضای خانواده متوفی با طرح شکایتی عنوان داشتند که متوفی به علت عوارض ناشی از ضربه و آسیب های وارد شده به مهرهای گردنش فوت نموده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با "فوت مشکوک" و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

کارآگاهان اداره دهم در تحقیقات از اعضای خانواده متوفی بنام "منصور" ( ۶۹ ساله ) اطلاع پیدا کردند که تا دو ماه پیش ، متوفی هر روز صبح در پارک کاجستان واقع در خیابان وفادار جنوبی به ورزش می پرداخته و بواسطه تردد زیاد در داخل پارک مذکور و شوخ طبعی که داشته ، با افراد زیادی رابطه دوستانه برقرار داشته است.

10

بنا بر اظهارات خانواده متوفی ، وی در مورخه ۱۵/ ۰۴/ ۱۳۹۶ در زمان حضور در داخل پارک با دو تن از جوانان پارک بنام های مهیار ( ۲۴ ساله ) و امیرمهدی ( ۲۷ ساله ) مشغول شوخی کردن بوده که این دو جوان اقدام به گرفتن دست و پای متوفی کرده و در ادامه، در حین تاب دادن او را به زمین انداخته اند که همین کار آنها باعث آسیب دیدگی شدید متوفی از ناحیه گردن شده و از آن تاریخ تاکنون اقدامات درمانی متعددی بر روی مهره های گردنش صورت گرفته که نهایتا در ساعت ۰۵:۰۰ مورخه ۲۴/ ۰۶/ ۱۳۹۶، پس از انجام عمل جراحی و در داخل بیمارستان فوت نموده است .

با طرح شکایت خانواده ی متوفی از مهیار و امیرمهدی ، هر دو نفر آنها در ساعت ۲۱:۰۰ مورخه۲۴/ ۰۶/ ۱۳۹۶ در محل سکونتشان در خیابان وفادار جنوبی دستگیر و جهت انجام تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند؛ مهیار و امیرمهدی در اظهارات اولیه منکر هرگونه آسیب رساندن به متوفی شده اما در ادامه ، با بیان حقیقت عنوان داشتند که در مورخه ۱۵/ ۰۴/ ۱۳۹۶ به قصد شوخی کردن با متوفی ، او را تاب داده و به زمین انداخته اند!

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با انتشار این خبر اعلام کرد : جسد متوفی جهت تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده ؛ متهمین پرونده نیز با صدور قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده و جهت انجام تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند.

پلیس آگاهی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر