کد خبر: 536145 A

وزیرآموزش وپرورش:

وزیرآموزش وپرورش در جمع اعضای شورای معاونان و مدیران کل استانها، اظهارداشت: در سال تحصیلی جدید شرایط را به گونه ای فراهم کنیم که نسل آینده دانش و مهارت‌های لازم را فرگیرد.

به گزارش ایلنا، صبح امروز سیدمحمد بطحایی در نشست مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل استان‌ها، در اردوگاه شهید باهنر تهران، با گرامی داشت یاد وخاطره همه شهدا و رهبرکبیر انقلاب و آرزوی صحت و سلامت برای رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: امیدوارم با برنامه های صورت گرفته سال تحصیلی جدید  را با کمترین مشکل آغاز کنیم.

وی افزود: برنامه ها در یک سازمان باید طوری تنظیم شود که اهداف آن نهاد و دستگاه را محقق سازد و برنامه های اجرایی سازمان را در افق ترسیم شده قرار دهد.

بطحایی تصریح کرد: براساس اسناد بالادستی به خصوص سند تحول، همه فرهنگیان باید تلاش کنند شرایط و محیطی را فراهم کنند  تانسل آینده بتواند دانش و مهارت موردنیاز را فرا گیرد و آماده زندگی فردا شوند.

وزیرآموزش و پرورش خاطرنشان کرد: برای تحقق اهداف موجود در سند تحول کار ساده ای در پیش نداریم، زیرا با موانع و محدودیت هایی از جمله نیروی انسانی و تجهیزات و فضاهایی آموزشی مواجه هستیم.

وی ادامه داد: این موانع باعث شده تا تحقق اهداف از سرعت لازم برخوردار نباشد، زیرا نیروی متخصص و با انگیزه کافی به میزان مورد نیاز وجود ندارد.

وزيرآموزش وپرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر