کد خبر: 536231 A

سردار رحیمی:

رئیس پلیس پایتخت گفت: ما در راه دفاع از ارزش‌های دین مبین اسلام، تا آخر ایستاده و در این مسیر، تحت زعامت و رهبری‌های داهیانه فرماندهی معظم کل قوا تا پای جان ایستاده‌ایم.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی" در جمع روسای کلانتری‌ها با تأکید بر اینکه باید پاسدار و حافظ میراث گرانقدر امام راحلمان - انقلاب شکوهمند اسلامی- باشیم، بیان داشت: عزت و اقتدار امروز ما در سایه حکومت جمهوری اسلامی ایران، مدیون مجاهدت های امام راحل است که عزت و اقتدار را به ما ارزانی داشتند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی همواره بر روی حق و حقیقت و آموزه های مترقی اسلام ناب محمدی (ص) پا فشاری کرده است، عنوان داشت: دشمنی های ابر قدرت های شرق و غرب با انقلاب اسلامی ما، به واسطه حقانیت و پس زدن دست اجانب از حریم و سرمایه های کشورمان و دفاع از مظلومان و ستمدیدگان دنیا ست.

سردار رحیمی بیان داشت: ما در راه دفاع از ارزش های دین مبین اسلام، تا آخر ایستاده و در این مسیر، تحت زعامت و رهبری های داهیانه فرماندهی معظم کل قوا تا پای جان ایستاده ایم.

وی با اشاره به اینکه در اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اقتداری که امروز شاهد آن هستیم باید تلاش کنیم، گفت: ما پاسدار دین و ارزش ها هستیم و باید، مجاهدانه و با توانی مضاعف به عنوان خادمان مردم انجام وظیفه کنیم.

رئیس پلیس پایتخت، تأکید کرد: با توجه به احادیث و روایات باید انسان از خودش حساب کشی داشته باشد از این رو همه ما باید همواره اعمال و کردار خود را محاسبه و تلاش کنیم که هر روز بهتر از روز قبل مأموریت خود را بهترین شکل انجام دهیم.

سردار رحیمی عنوان داشت: امنیت و آرامش مردم وظیفه و مسئولیت بزرگی است که امروز نیروی انتظامی پرچمدار این مسئولیت مهم است ؛ ما برای خدمت به مردم آماده ایم و باید به بهترین شکل ممکن از جان، مال و ناموس مردم حمایت و پاسداری کنیم.

وی با تأکید بر اینکه کلانتری‌ها به عنوان ویترین پلیس محسوب می شوند که همواره با ارباب رجوع در تماس و تعامل می باشند، بیان داشت: هر کلانتری می تواند یک ناجای کوچک باشد از این رو می بایست با مدیریت و با نظم و انضباط مثال زدنی خود به اقتدار پلیس بیفزاید.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه با باور و اعتقاد کارهایتان را انجام دهید و بدانید که تأمین امنیت و آرامش مردم از بزرگترین عبادت هاست، بیان داشت: اگر با اعتقاد برای خدا خدمت کنید هر لحظه خدمت شما عبادت خواهد بود.

سردار حسین رحیمی رییس پلیس تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر