کد خبر: 537569 A

با حضور معاون امور اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضائیه صورت گرفت؛

فاز اول پروژه ساختمان ملاقات خصوصی با ۲۸ سوئیت در مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ افتتاح شد.

 به گزارش ایلنا، فاز اول پروژه با 28 سوئیت ملاقات خصوصی در زمینی به مساحت 1700 متر با حضور معاون امور اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضاییه،مدیرکل زندان‌های استان تهران، خیریّن و سایر مسئولین ذی‌ربط افتتاح شد.

مصطفی محبی در ابتدای این مراسم به نقش نیاز سنجی‌های خاص توسط خیّرین فعال در زندان‌های استان پرداخت و با اشاره به این موضوع که نیاز به ساختمان ملاقات خصوصی در مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ از ابتدا در این مرکز احساس می‌شد،  از همت و تلاش خیرین در زمینه احداث و راه اندازی این پروژه قدردانی کرد.

مدیرکل زندان‌های استان تهران به جایگاه ملاقات‌های سه‌گانه (کابین ، حضوری و خصوصی ) با توجه به مباحث روانشناختی و جامعه شناختی در تقویت روحیه و روند کاهش آسیب‌های پر خطر در چرخه اصلاح و تربیت اشاره کرد و افزود: پاسخ به نیازهای جنسی مشروع در چارچوب خانواده از اصلی‌ترین نیازهای بشری است که احدیت در ذات و غریزه بشر نهادینه کرده است.

در ادامه این مراسم محمدباقر الفت، معاون امور اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضائیه گفت: متاسفانه در سطح جامعه اینگونه حساسیت‌ها کم رنگ شده است که امیدواریم با انعکاس و اسوه قرار دادن سایر خیّرین بتوانیم شاهد فعالیت های این قبیل امور باشیم.

13960628000779_PhotoL

5464646

معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضاییه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر