کد خبر: 538656 A

با برگزاری جلسه شورای عالی جمعیت هلال احمر ایران، دو نفر منتخب شورا بعنوان کاندیدای ریاست جدید جمعیت به رییس جمهور معرفی می شوند.

به گزارش ایلنا، تاکنون 4 نفر کاندیدای این مسئولیت شده اند که سید رضا رییس کرمی از بخت بسیار بالایی برای احراز این پست برخوردار است.

بر اساس اطلاع خبرنگار ما، پس از نامزدی رییس کرمی برای احراز این مسئولیت، اقبال شخصیت های  شورای عالی به گونه ای است که احتمال انتخاب رییس کرمی را بسیار بالا برده است.

رییس کرمی از شخصیت های خوشنام، نیروهای متدین، ارزشی و انقلابی و معتدل است که ریاست بخش پزشکان ستاد دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96 را بر عهده داشت و در سازماندهی این ستاد نقشی پررنگ و موفق ایفا کرد.

رییس کرمی فارغ التحصیل پزشکی از دانشگاه تهران و استاد این دانشگاه ، متخصص کودکان و فوق تخصص روماتولوژی کودکان است که دارای سوابق روشنی در مدیریت نهادهای انقلابی،  فرهنگی و دانشگاهی از جمله معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران،ریاست دانشگاه علوم پزشکی قم،معاونت درمان هلال احمر و همچنین جهاد دانشگاهی است.

رییس کرمی عضو شورای مرکزی  انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران است که حائز بیشترین تعداد رای در انتخابات نظام پزشکی اخیر در استان قم شد.

در حال حاضر سید امیر محسن ضیایی ریاست هلال احمر را بر عهده دارد که از این‌ سمت استعفاء داده است.

جمعیت هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر